WYSPIARZ niebieski
Fotoreportaż

22.04.2013 0:15

Rozdano jubileuszowe medale karateków

Przez miniony weekend (20-21 bm.) trwały w Świnoujściu jubileuszowe XL Mistrzostwa Polski w Karate Kyokushin Seniorów. Mistrzostwa były rozgrywane na matach w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Witosa. W zmaganiach uczestniczyło141 zawodniczek i zawodników z 54 ośrodków z terenu całej Polski. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Dobrosława Habraszka (Tarnowskie Góry) i Jan Mąsior (Chrzanów) (na zdjęciu), a najlepszą drużyną ekipa z Tarnowskich Gór, która wyprzedziła Szczytno i Zieloną Górę. Świnoujście wraz z 9 innymi drużynami zajęło ex aequo ostatnie 8 miejsce. Organizatorem mistrzostw była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin.

Po sobotnich eliminacjach oraz ćwierćfinałach rozegranych tuż po oficjalnym, jakże okazałym otwarciu mistrzostw w niedzielę przez kilka godzin trwały emocjonujące półfinały i finały okraszone wieloma dogrywkami wobec częstych sędziowskich orzeczeń o remisach w poszczególnych walkach. Medale i tytuły Mistrzów Polski rozdano w trzech kategoriach kobiecych i sześciu męskich.

W kumite seniorek do 55 kg zwyciężyła zdobywając złoty medal Marta Lubos (Tarnowskie Góry), przed Katarzyną Mierzejek (Ostrołęka) ze srebrnym medalem oraz brązowymi medalistkami Aleksandrą Zajkowską (Łomża) i Eweliną Mirosław (Szczytno) W następnej kategorii - kumite do 65 kg pierwsza była Dobrosława Habraszka (Tarnowskie Góry) przed Iwoną Płowaś (Poznań) oraz Patrycją Wrona (Ząbkowice Ślaskie) i Wioletą Wilczak (Chrzanów). Natomiast w kategorii powyżej 65 kg pierwsze miejsce wywalczyła Agata Kaliciak z Wrocławia (AZS AWF) przed swoją koleżanką klubową Anną Brzezicką oraz Iwoną Lewandowską (UKS BUSHI) i Eweliną Urbanowską (Wrocław AS Sypień).

Wśród panów w kumite do 65 kg zwyciężył zdobywając złoty medal Michał Kalmus(UKS BUSHI) przed Adrianem Staszewskim (Szczytno) ze srebrnym medalem oraz brązowymi medalistami Damianem Jarczykiem (Ruda Śląska) i Konradem Kozubowskim (Opole). Kategorię do 70 kg wygrał Jan Mąsior (Chrzanów), przed Markiem Madejem (Zielona Góra) oraz Michałem Zyskiem (Ostrołęka) i Maciejem Millerem (Mazowiecki KKK). Kumite seniorów do 75 kg – zwyciężył Tomasz Madej (Zielona Góra) przed Konradem Will (Białystok) oraz Marcinem Mądrym (Częstochowa YMCA) i Mateuszem Krejpcio (Suwałki). W kategorii kumite do 80 kg zwycięstwo odniósł Marek Odzeniak (Bielański KKK) przed Gerardem Will (Szczytno) oraz Marcinem Kułakowskim (Siechnice) i Marcinem Dąbrowskim (Ostrołęka). Kategorię do 90 kg wygrał Marek Wolny (Tarnowskie Góry) przed Marcinem Grzeszczukiem ( Nowy Sącz) oraz Julianem Szerszeniem (Mazowiecki KKK) i Łukaszem Podstawskim (Stalowa Wola) ,. W najcięższej - kumite powyżej 90 kg pierwszy był Damian Galiński (Wrocław AS Sypień) przed Marcinem Sieradzkim (Zielonka) oraz jedynym medalistą ze Świnoujścia Jackiem Antczakiem i Rafałem Płatkiem (Kielce). Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak 8DAN, a sędzią technicznym Eugeniusz Dadzibug 5 DAN.

 

Autor zdjęć: KMN i Robert Ignaciuk
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków  Rozdano jubileuszowe medale karateków
POZOSTAŁE FOTOREPORTAŻE
SKONTI
Wulkanizacja

 

 

 

            MIEJSCE DO WYKORZYSTANIA NA TWOJE INFORMACJE

     specjalista

    DERMATOLOG I WENEROLOG

dr n. med. MAGDALENA KIEDROWICZ

dermatochirurgia,

onkologia skóry,

dermatologia estetyczna

ul. Niedziałkowskiego 6B/1, Świnoujście

rejestracja telefoniczna tel. 510 034 332

GINEKOLOG - POŁOŻNIK

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

specjalista balneologii i medycyny fizykalnej

lekarz medycyny estetycznej

ul. Niedziałkowskiego 6A / 4

Rejestracja tel. 516 076 294, 600 991 695

     GABINET NEUROLOGICZNY

          Małgorzata Frąckowiak

przyjęcia: ul. Konstytucji 3-go Maja 10 (obok apteki)

  poniedziałek 15.00-17.00, czwartek 14.00-16.30

        Międzyzdroje, ul. Ustronie leśne 12 c

piątek godz. 17.00-19.00, pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym

       tel. 602 158 940

    

 

 

EWA NIEDZIELCZYK

  INTERNISTA

specjalista chorób płuc

gabinet, ul. Dąbrowskiego 4, pok.128

sobota 10.00 – 12.00

rejestracja telefoniczna

tel. 607 39 48 48 , 91 321 44 55

 

STOMATOLOGIA

NZOZ CHRIS DENT

KRZYSZTOF GMYREK

ul. Małopolska 53

przyjęcia prywatne oraz w ramach

umowy z NFZ (w tym protetyka)

rejestracja telefoniczna

tel.91 321 54 88, + 48 604 577 609

  COLOR DOPPLER

          gabinet internistyczny

          ul. MAŁOPOLSKA 51

          rejestracja telefoniczna

od pn. do sob. w godz. 09.00 - 18.00

tel. 91 327 19 16 ; kom. 608 63 82 63

     specjalista chorób wewnętrznych

       Marek Borowski

USG SERCA z kolorowym Dopplerem,

Holter - EKG (24 h),

USG jamy brzusznej,

prostaty, jąder, tarczycy

USG NACZYŃ z kolorowym Dopplerem

Psycholog, psychoterapeuta ze Szczecina

z ponad 20-letnim doświadczeniem.

VANCO DIGALOVSKI

przyjmuje w poniedziałki  w godz. 10.00-19.00

pok. 313 w Pasażu Centrum

przy ul. Armii Krajowej 12

tel. 602 708 883

 

GABINET NEUROLOGICZNY

JACEK KOŁODZIEJ

    NEUROLOG

przyjęcia: Pasaż Centrum od ul. Boh. Września 6

środa 16.00 – 18.00, czwartek 18.00 – 20.00

tel. kontaktowy 502 525 870

    WIZYTY DOMOWE

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

Sprzedam w dobrej cenie znakomite lokale użytkowe w centrum miasta Świnoujście . Pierwsze piętro na wprost schodów w Pasażu Centrum od ul. Armii Krajowej. Powierzchnia jednego lokalu 28,6 m2, a drugiego 19,1 m2 z możliwością połączenia w jedno duże pomieszczenie ( pomiędzy lokalami jest wykonana niedawno ścianka działowa). Telefon 601 77 92 54

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Kondzielewska
MARIUS Usługi Pogrzebowe
WYSPIARZ niebieski