WYSPIARZ niebieski
AKTUALNOŚCI NA WYSPACH

19.04.2019 8:04

„Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

IV Zawody II Edycji

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” organizator zawodów w ramach „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych” otworzył ich rundę wiosenną.W zawodach w dniu 17 kwietnia 2019 r., wzięło udział 75 zawodników z 6 świnoujskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 4, SP 6, STSG, LOGOS.

 

Uczniowie startowali w czterech konkurencjach biegowych: 60 m, 300 m, 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy) oraz  trzech konkurencjach technicznych : skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. W każdej dyscyplinie są trzy kategorie wiekowe: 2008 i młodsi,  2007,  2006.
           W zawodach każdy zawodnik walczy o miano najlepszego sportowca w swojej kategorii wiekowej i o wyjazd na Finał Krajowy „Czwartków LA”, który odbędzie się w Łodzi.

Najlepsze wyniki poniżej (pełny komunikat umieszczony na stronie www.osir.swinoujscie ).

Dziewczęta:                                                          

60 m

2008 i młodsi – Matylda Piotrowska – 10,07  Logos

2007 – Kasia Dobek                            – 9,74 SP 6

2006 – Wiktoria Zamiara                    – 9,24  SP 4

Chłopcy

60 m

2008 i młodsi – Maciej Ruciński – 9,05  SP 6

2007 – Milan Kadłubiec               – 8,40  SP 6

2006 – Grzegorz Frejnik               – 8,80 SP 6

 

Dziewczęta

300 m

2008 i młodsi – Maria Wrębiakowska – 49,01  SP 6

2007 – Dominika Sobczyk                    – 54,19  SP 4

2006 – Zuzia Ziomko                            – 46,15 SP 6

Chłopcy

300 m

2008 i młodsi – Franek Gralak  – 55,50  SP 1

2007 – Patryk Otocki                 – 56,40  SP 6

 

Dziewczęta

600 m

2008 i młodsi – Joanna Włodarczak – 2.05.44   SP 6

2007 – Hania Owczaruk                    – 1.48.84   SP 6

Chłopcy

1000 m

2008 – Mikołaj Majewski       – 3.48.00  SP 4

2007 – Antek Jasiakiewicz      – 3.33.00 SP 1

 

Dziewczęta

Skok w dal

2008 i  młodsi – Joanna Włodarczak    – 4,30  SP 6

2007 – Anna Korpysz                            – 3,69 SP 2

2006 – Dominika Stefaniak                   – 3,70 SP 1

Chłopcy

Skok w dal

2008 i młodsi – Gabriel Kasprzyk        – 3,77  SP 6

2007 – Kacper Jasiecki                          – 4,04  STSG

 

Dziewczęta

Skok wzwyż

2007 – Katarzyna Dobek      – 1,30 SP 6

2006 – Zuzia Ziomko            – 1,15 SP 6

Chłopcy

Skok wzwyż

2008 i młodsi      – Franek Gralak – 1,25 SP 1

 

Dziewczęta

Rzut piłeczką palantową

2008 i młodsi – Matylda Piotrowska   – 29,00 m Logos

2007 – Alicja Bogdańska                      – 24,00 SP 6

2006 – Oliwia Wolanin                         – 45,00 SP 4

Chłopcy

Rzut piłeczką palantową

2008 i młodsi – Olaf Marciniak       – 30,00 SP 6

2007 – Kajetan Rupar                       – 39,00 SP 4

2006 – Grzegorz Frejnik                   – 38,00 SP 6

 

Punktacja szkół po czterech zawodach

SP 6    -  15731 pkt.

SP 2     - 3856 pkt.

SP 4    – 3652 pkt.

SP 1    – 3616 pkt.

STSG – 1383 pkt.

Logos – 491 pkt.

Punktacja nauczycieli po czterech zawodach

Adam Wielechowski –        7197 pkt.

Krzysztof Walkowiak –      5068 pkt.

Iga Cierpiał –                       3819 pkt.

Janusz Walkowiak –           1647 pkt.

Monika Dobek –                 1620 pkt.

            Kolejne zawody odbędą się 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 16,00, na które serdecznie zapraszamy i gratulujemy młodym lekkoatletom dotychczasowych wyników.

Dyrektor OSIR Wyspiarz

Anna Kryszan

 

 

zdjeciezdjecie
Tytuł
Podpis
Treść
Komentarze są opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Więcej informacji
SKONTI
Wulkanizacja

           Wynajmę dom piętrowy o pow 140 m2 

               na działce 1000 m2

     teren ogrodzony, cicha spokojna  dzielnica Świnoujścia

              Dom w pełni wyposażony  wraz z umeblowaniem

               5 pokoi z tarasami  , 2 kuchnie , 2 Łazienki

                                    Telefon 722 047 785

Konsultacje okulistyczne

Prof. dr hab. n. med.

Olgierd Palacz

Przyjmuje raz w miesiącu.

Rejestracja w Przychodni Lekarskiej

Tadeusz Czajka

Tel. 91 321 94 44

lekarz medycyny pracy

spec. rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii i balneologii

M. Krystyna Wasilewska - Zużałek

Świnoujście, ul. Boh. Września 6, wtorki, piątki 18 -19

Międzyzdroje, ul. M. Dąbrowskiej 6 , codzinnie 16 - 17

Rej. tel. 91 328 02 12, 601 87 19 20

CERTYFIKATY KIEROWCÓW, MARYNARZY:

NORWESKIE, DUŃSKIE, MIĘDZYNARODOWE

-badania profilaktyczne, książeczki zdrowia

EKG - choroby  serca, stawów, kręgosłupa

Rejestracja telefoniczna

 

 

Gabinet stomatologiczny

Lek. stom. J. Burzyńska-Kowalska

  • kompleksowe leczenie stomatologiczno-protetyczne, wybielanie zębów, periodentologia, zabiegi z medycyny estetycznej

                Godziny przyjęć

od poniedziałku do czwartku godz. 12:00- 18:00

tel. 91 321 85 70, 604 081 631

Świnoujście, ul. Monte Cassino 2

    

 

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY

Anna Popiela-Schiller

Gastroenterolog

Specjalista Chorób Wewnętrznych

Świnoujście, ul. Sikorskiego 2 (obok apteki "Arnika")

Rejestracja telefoniczna

+48 501 070 827

Ernest Pyrkosz

ORTOPEDA

  • profilaktyka stawów biodrowych u niemowląt
  • wady postawy
  • zespoły bólowe narządów ruchu
  • leczenie zmian zwyrodnieniowych i pourazowych
  • badania medycyny sportowej dzieci i młodzieży

Świnoujście, ul. Piastowska 60

wtorek 17:00- 18:00, piątek 15:30-17:00

Rejestracja telefoniczna 606 387 618

specjalista ginekolog-położnik

Maria Czajkowska

USG 4D położniczo- ginekologiczne

certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

przyjmuje prywatnie: wtorek, czwartek od godz. 16:00

ul. Boh. Września 27 (vis a vis przeprawy promowej)

rejestracja telefoniczna: 607 31 00 51

RADCA PRAWNY Dorota Krzemień-Osuch

  • porady prawne, reprezentacja przed sądami,
  • spadki, sąd pracy,
  • obsługa prawna podmiotów gospodarczych (KRS)

 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 9/2 (wejście od ul. Monte Cassino 42-brama)

kontakt po uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 91 321 93 30, 605 426 340      e-mail: biuro@kancelaria-osuch.pl

Drewno kominkowe i opałowe

tel. 693 399 346, 91 418 82 68

WYSPIARZ niebieski