WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

10.10.2012 11:18

Wygrana w Stepnicy

Kolejne cenne wyjazdowe zwycięstwo w Stepnicy 4:2 odniosła drużyna „Prawobrzeża” Świnoujście. Mecz z tamtejszym „Zalewem” toczył się w strugach rzęsistego deszczu, który przeszkadzał obu drużynom. Po 10 minutach spotkania „Prawobrzeże” prowadziło 2:0, na listę strzelców wpisywali się kolejno Arkadiusz i Kamil Waliszewski.

Taki wynik spowodował , że w drużynie ze Świnoujścia wkradło się lekkie rozluźnienie i o to po dwóch rzutach różnych zrobiło się 2:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona pojedynku pomiędzy „Prawobrzeżem” a „Zalewem” Stepnica. Po przerwie w drużynie UKS nastąpiła pełna mobilizacja i konsekwencja w grze . W 55 minucie Mateusz Bednarczyk bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił na 3:2 dając prowadzenie zespołowi ze Świnoujścia. W 75 minucie Mateusz Rodź zdecydował się na rajd prawą stroną boiska strzałem na bramkę i podwyższył na 4:2. Drużyna „Prawobrzeża” już przygotowuję się do kolejnego meczu z rezerwami „Pomorzanina” Przybiernów.

Mecz odbędzie się w sobotę 13 października o godz. 13.00 na sztucznej murawie w Świnoujściu. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania naszej drużynie.