Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

Morski sparing

09.02.2012 9:36

Flota – Kotwica 3 : 1 ( 1 : 1)

Na bardzo dobrze przygotowanym boisku, przy obecności ponad 200 kibiców obejrzeliśmy ciekawy sparing.Flota Świnoujście w dobrym stylu pokonała u siebie Kotwicę Kołobrzeg.Trzecioligowa drużyna bardzo ambitnie podeszła do zadania i już w 18tej minucie zdobyła prowadzenie. Cenną bramkę zaliczył po rzucie karnym Ropiejko, chociaż mało brakowało aby nasz golkiper pozbawił złudzeń kołobrzeżan...doskonale wyczuł zagranie przeciwnika rzucając się w lewy róg, nie zdołał jednak złapać mocno kopniętej piłki, która z dobitki znalazła się w siatce.

Po 7 minutach wyrównującą bramkę zdobył Koba Szalamberidze. Z piłką podaną przez Krzysztofa Bodzionego płynnie ominął bramkarza gości. Remisowym stanem 1 : 1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.Po przerwie kibice mogli zobaczyć jeszcze dwie bramki zdobyte przez Flotę. Karnego w 54 minucie w wykonaniu Mateusza Brozia i w 69 Christian Nnamani z podania Solomona Mawo.

0-1 Maciej Ropiejko - 18
1-1 Koba Szlamberidze - 24
2-1 Mateusz Broź - 54k
3-1 Christian Ndubuisi Nnamani - 69

Składy drużyn:
FLOTA : Artur Melon, Radosław Jasiński (46 Marek Opałacz), Piotr Kieruzel (46 Paweł Wojciechowski), Ivan Udarević, Marek Niewiada (46 Ensar Arifović), Patryk Fryc (65 Bartosz Śpiączka), Daniel Chyła, Krzysztof Bodziony (46 Mateusz Broź), Tomasz Ostalczyk (65 Damian Misan), Weselin Marczew (65 Solomon Mawo), Koba Szalamberidze (65 Christian Nnamani).

KOTWICA: Łukasz Krymowski (46 Mateusz Struś) - Kordian Rudziński, Piotr Augustyniak, Marcin Dymek, Patryk Szymala (46 Sebastian Szych) - Ołeksandr Żdanow (46 Honorat Stróż), Grzegorz Skwara (70 Mariusz Kurczak), Tomasz Preizner (46 Tomasz Rydzak), Lilo - Patryk Pytlak (46 Piotr Dziuba), Maciej Ropiejko (46 Damian Staniszewski).

Następny sparing odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 lutego o godz. 12.00 i wtedy Flota podejmie Gwardię Koszalin.