WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

01.07.2010 8:43

Puchar Baltic Radio Cup 2010 - dla Radia Łódź

Drużyna Polskiego Radia Łódź została zwycięzcą VI edycji Mistrzostw Polski Radiowców w plażowej piłce nożnej, które odbyły się w Świnoujściu, otrzymując z rąk Prezydenta Świnoujścia Puchar Mistrzostw.

Reprezentacje rozgłośni regionalnych Polskiego Radia przez dwa dni walczyły na plaży, która tym razem sprzyjała radiowcom z Łodzi.

W meczu finałowym Polskie Radio Łódź pokonało reprezentację radia Katowice 5:4. Radiowej drużynie ze Szczecina udało się wywalczyć 5 miejsce. W finale pocieszenia szczeciński zespół pokonał drużynę radia Koszalin, z którą przegrał w fazie grupowej.

Brązowe medale wywalczyło Radio Pomorza i Kujaw - ubiegłoroczni tryumfatorzy mistrzostw. Zawody rozgrywane na plaży w Świnoujściu toczyły się przy słonecznej pogodzie i dopingu licznej publiczności.

Końcowa klasyfikacja: 1. Polskie Radio Łódź, 2. Polskie Radio Katowice, 3. Polskie Radio Pomorza i Kujaw, 4. Polskie Radio Opole, 5. Polskie Radio Szczecin, 6. Polskie Radio Koszalin,

7. Polskie Radio Kielce, 8. Polskie Radio Kraków, 9. Polskie Radio Wrocław, 10.Szczecin.fm 94,4