WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

21.03.2017 11:27

Zawodnicy „Chrobrego” w czołówce województwa

(Międzyzdroje) Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje w dniu 19.03. podczas III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów w tenisie stołowym rozegranym w Gryficach.

W kategorii Kadetów wysokie, drugie miejsce wywalczył Michał Wandachowicz, który rywalizował z rywalami starszymi o 4 lata. W tej samej kategorii Jakub Kurek zajął 19. miejsce. W kategorii kadetek wysoko uplasowały się zawodniczki na co dzień grające w niższych kategoriach wiekowych i tak czwarte miejsce zajęła Laura Kober, piąte Anna Buca, szóste Oliwia Osińska, siódme Julia Bartkiewicz, dziewiąte Aurelia Burza, jedenaste Karolina Sienkiewicz, siedemnaste Amelia Kujda-Rogowska oraz dziewiętnaste Amelia Świątkiewicz. Wysokie lokaty naszych zawodników w wyższych kategoriach wiekowych są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa w młodzikach i żakach