Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

ZS team

06.12.2016 9:11

Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

(Międzyzdroje) Z okazji Mikołajek, w dniu 3 grudnia 2016 r. w Hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach został rozegrany Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje. W turnieju wystąpiło 10 drużyn z Międzyzdrojów, Wysokiej Kamieńskiej, Świnoujścia i Szczecina.

Jednym z punktów regulaminu było niezbędne posiadanie przynajmniej jednej grającej kobiety w składzie. W finale ZS Team zmierzyło się z Krzywice. Był to pojedynek doświadczonych graczy z dobrze wyszkoloną technicznie młodzieżą. Ostatecznie finał wygrała drużyna ZS Team 2:0. W składzie zwycięzców zagrali: Marta Pawłowska, Dajana Kirchof, Paulina Kreft, Mateusz Górecki, Patryk Antkowiak, Arkadiusz Kacperski, Wojciech Ożarowski. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Wysokiej Kamieńskiej pokonując w bezpośrednim pojedynku Wściekłe Dorsze. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik ZS Team Arkadiusz Kacperski. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Zehner z Krzywice. Skromne wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik turnieju, którym został Wiesław Wójcik z PSG Świnoujście. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na turniej Mikołajkowy, który odbędzie się za rok. Dziękujemy również za duże zainteresowanie naszym turniejem.