WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

26.11.2015 8:16

Zaproszenie na turniej

W dniach 27 (od godz. 10.00) – 28 listopada (od godziny 1600) na boisku sportowym Orlik 2012 – odbędzie się turniej piłki nożnej, kończący sezon piłkarski na obiekcie, dla zespołów sześcioosobowych męskich i młodzieżowych o puchar dyrektora Gimnazjum Publicznego nr 2.

Postanowienia ogólne:

Zespół składa się min, z 6-ciu zawodników max 12. Jednorazowo na boisku przebywa 5 –ciu zawodników w polu + bramkarz. Czas gry 2x10min z przerwą 3 minutową na zmianę stron. Strój sportowy, buty korki lanki. Za wygrany mecz 3 pkt, remis 1 pkt, porażka i walkower 0 pkt. O kolejności decyduje większa ilość pkt, wynik bezpośredniego spotkania, lepsza różnica bramek. Kary za przewinienia: upomnienie, 2 lub 5 min, wykluczenia z gry. Wykluczenie ze spotkania, wykluczenie z turnieju. Za nieprawidłową zmianę bramkarza rzut karny, zmianę bramkarza należy zgłosić do sędziego, który przerwie grę. Zawodnik może wrócić do gry po wykluczeniu gdy jego zespół w tym czasie straci bramkę.

Ze względu na zakup nagród i pucharów proszę zespoły zgłaszać do biura na Orliku lub tel. 608-074-051.