WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

11.08.2013 16:06

Grun Weiss Usedom minimalnie lepsze od Marinusa-Prawobrzeża

W sobotnie (10 bm.) przedpołudnie młodzi piłkarze świnoujskiego "Prawobrzeża" w ramach przygotowań do sezonu piłkarskiego rozegrali mecz wyjazdowy z niemieckim Grun Weiss Usedom.

Pierwsza odsłona należała do niemieckiego zespołu, który strzelił trzy bramki. Jednakże młodzi zawodnicy UKS nie odpuścili czego efektem była bramka zdobyta przez Krzysztofa Stefaniaka. Po przerwie nastąpiły zmiany kadrowe w zespole UKS i wynik na 3:2 zmienił Kamil Srzedziński. W 65 minucie po faulu na zawodniku niemieckim sędzia podyktował "jedenastkę" którą wykorzystał niemiecki napastnik. Chwilę później zawodnicy UKS doprowadzili do stanu 4:3. Ostatnie minuty spotkania to ciągle ataki na bramkę Grun Weiss Usedom, jednakże wynik nie uległ już zmianie.