WYSPIARZ niebieski
Jedyny tygodnik ukazujący się w Świnoujściu, Międzyzdrojach i Wolinie

18.09.2025 5:55

Święto Pieczonego Ziemniaka

(Międzyzdroje) Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” serdecznie zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 27 września 2025 r. o godz. 14.00 w Tawernie u Państwa Isenko w Wapnicy.

 W programie: gry i atrakcje dla dzieci, dobrze zaopatrzony bufet, dmuchańce-skakańce, dart piłkarski, zabawy z animtorami, konkursy, kiermasz książek.

Część materiałów zostanie zakupionych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2025 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane w Bibliotece w Międzyzdrojach.


© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów bez zgody redakcji zabronione.

Tygodnik "WYSPIARZ niebieski"
Świnoujście  •  ul. Armii Krajowej 12  •  Pasaż Centrum  •  I piętro, p. 109
Tel. +48 91 327 10 64  •  Tel./Fax +48 91 321 54 36

www.wyspiarzniebieski.pl